V Dubaji působíme více než 10 let

O projektu

Projekt ZážitkyDubaj.cz vznikl v roce 2016 s vizí nabídnout českým klientům ty nejlepší zážitky, výlety a vstupenky v Dubaji a dalších emirátech SAE k přímému nákupu on-line. Ať už míříte na dovolenou do Dubaje, Abu Dhabi či jiného emirátu sami nebo s cestovní kanceláří, můžete si nyní objednat požadovaný výlet či zakoupit vstupenku a zajistit si termíny, které vám budou vyhovovat nejvíce.

Ve Spojených arabských emirátech působíme téměř 10 let a místní prostředí známe dokonale. Všechny výlety, atrakce a zážitky jsme sami osobně vyzkoušeli a nabízíme pouze služby té nejvyšší kvality. Kromě zážitků, které byste rozhodně při návštěvě SAE neměli vynechat (např. pouštní safari nebo návštěva vyhlídky z nejvyšší budovy světa Burj Khalifa), zde najdete i zážitky netradiční a exkluzivní (např. plavání s delfíny, let hydroplánem, apod.).

Nabídku zážitků postupně aktualizujeme a doplňujeme, abyste si mohli vybrat, co vás skutečně zajímá. Věříme, že Vaše dovolená ve Spojených arabských emirátech bude patřit mezi ty nejlepší životní zážitky.

Proč cestovat s námi?

Máme nejširší nabídku vstupenek a zážitků v Dubaji

Nabízíme nejširší nabídku možností rezervací vstupenek a zážitků ve Spojených arabských emirátech na českém trhu. Sami si tak můžete naplánovat program své dovolené a nespoléhat pouze na omezenou nabídku většiny cestovních kanceláří.

Všechny provozovatele jsme osobně prověřili.

Všechny atrakce a zážitky, které na tomto webu nabízíme, jsme pro vás osobně vyzkoušeli a jejich kvalitu můžeme garantovat. Veškeré nabízené služby v SAE jsou poskytované místními subjekty, které mají řádné oprávnění a registraci.

Postaráme se o vás. Hezky česky nebo slovensky.

V Česku i Dubaji máme vlastní tým, který se o vás v případě nesnází postará. Všichni naši kolegové hovoří česky nebo slovensky a nehrozí tedy žádná jazyková bariéra. Na naši zákaznickou linku v Dubaji můžete navíc z hotelových telefonů v celých Emirátech volat zcela zdarma.

Dubaj známe dokonale a rádi vám poradíme.

Nespoléháme na externí dodavatele nebo delegáty. V Dubaji žijeme již téměř 10 let a celé Emiráty znají dokonale. Rádi vám poradíme s výběrem konkrétního zážitku. Neváhejte nás kontaktovat emailem na adrese zazitky@zazitkydubaj.cz či prostřednictvím zákaznické linky.

Máme výhodné ceny

Neustále vyhledáváme a ověřujeme nové poskytovatele zážitků, abychom vám mohli nabízet ty nejlepší služby za nejlepší ceny. Všechny ceny uváděné na tomto webu zahrnují veškeré místní poplatky. Na místě již nebudete muset nic platit, pokud není uvedeno jinak.

Přesně víte, kolik zaplatíte

Ceny všech atrakcí a zážitků uvádíme v českých korunách. Přesně proto víte, kolik za konkrétní službu zaplatíte. Vyhnete se možným nepříjemným překvapením v podobě bankovních poplatků za platby kartou v zahraničí.

Maximální flexibilita

S dodavateli jsme vyjednali ty nejflexibilnější podmínky u většiny akcí. Takže pokud se ve vašem programu cokoliv změní a budete muset svou cestu odložit, budete moci své rezervace dle potřeby změnit.

Jsme silná česká firma

Jsme finančně silnou českou společností s licencí na provozování cestovní kanceláře. Řídíme se platnou českou a evropskou legislativou. Pro vaši dodatečnou ochranu máme rovněž uzavřené nadstandardní pojištění pro případ úpadku.

Historie společnosti

Cestovní kancelář Bohemian Experience, s.r.o. je mladou a dynamickou společností, která vznikla s cílem rozvinout cestovní ruch mezi Českou republikou a Spojenými arabskými emiráty a to v obou směrech. Máme zkušenosti s péčí o ty nejnáročnější klienty z regionu Středního východu i Evropy. Našim hlavním cílem je, abyste si Vy i Vaši nejbližší svou dovolenou ve Spojených arabských emirátech náležitě užili a odjížděli spokojení s těmi nejlepšími zážitky.

Náš tým

Ondřej Soška
Kristina Soška Harazimová
Dita Dlouhá
Petr Pražák

Pojištění CK

Naši partneři